אקוומן 2 הממלכה האבודה צפו בווידאו סרטים מומלצים

אקוומן 2 הממלכה האבודה צפו בווידאו סרטים מומלצים

בתי קולנוע בישראל חזרו לפעילות חלקית בכפוף להנחיות פיקוד העורף. מתלבטים באיזה סרט לצפות?. קבלו את אקוומן 2 הממלכה האבודה צפו בווידאו סרטים מומלצים שעולה בקרוב לאקרנים. האם זה הסרט שמסיים את השנה והוא הטוב ביותר לשנת 2023?. אקוומן 2 הממלכה האבודה

סרט מומלץ בקולנוע אקוומן 2 הממלכה האבודה צפו בווידאו

אז אחרי שהסרט הראשון כבש את הקהל בישראל וברחבי העולם, הוא חוזר עם המשך לא פחות מרתק. אם אתם כמוני, זאת אומרת שרוצים לקחת פסק של כשעתיים מרוח התקופה בה אנו שרויים, Aquaman and the lost kingdom בהחלט יעשה את העבודה. ומה עוד חשבו לזכור רגע לפני שאתם מזמינים כרטיס?. כמובן! להורדי קוד קופון 1+1 לסרט כי היום יותר מתמיד חשוב לחסוך!.

אז מה מחכה לצופי הסרט?. הבמאי ג'יימס וואן ואקוומן בכבודו ובעצמו חוזר ללהיט "אקוומן 2: הממלכה האבודה". למי שלא ראה עדיין את החלק הראשון נזכיר קן העלילה. – בו ככבו ג'ייסון מומואה, יחד עם פטריק ווילסון, אמבר הרד, יאיא עבדול-מאטין השני, וניקול קידמן. מה הם עושים בחלק 2?.  חוזרים בסרט ההמשך לסרט המרוויח ביותר של די.סי

עוד באתר

מה קרה בסרט הראשון?.

 

עלילת הסרט החדש

לאחר שנכשל בהבסת אקוומן בפעם הראשונה, בלאק מנטה, שעדיין מונע מיצר הנקמה על מות אביו, ישתמש בכל האמצעים בכדי להפיל את אקוומן אחת ולתמיד.
הפעם, בלאק מנטה נועז וחזק יותר משהיה אי-פעם, ומחזיק בכוח של הקלשון השחור, אשר משחרר כוח רשעי עתיק יומין. על מנת להביסו, אקוומן פונה אל אחיו הכלוא, אורם, המלך הקודם של אטלנטיס, בכדי ליצור ברית מפתיעה. יחד, עליהם להניח למשקעי העבר ולהבדלים ביניהם, על מנת להגן על הממלכה, על העולם, ועל משפחתו של אקוומן – מהרס חסר תקדים.

כל השחקנים חוזרים אל תפקידיהם הקודמים: ג'ייסון מומואה משחק את אקוומן/ארת'ור קורי, אשר כעת מאזן בין תפקידו כמלך אטלנטיס להיותו אב טרי; פטריק ווילסון הוא אורם, אחיו למחצה של אקוומן ואויבו המושבע, שכעת עליו להיכנס לתפקיד בעל בריתו כנגד רצונו; אמבר הרד היא מרה, מלכת אטלנטיס ואימו של היורש לכס המלוכה; יאיא עבדול-מאטין השני הוא בלאק מנטה המחויב יותר מתמיד לנקום את מות אביו בהשמדת אקוומן, משפחתו, ואטלנטיס; וניקול קידמן בתפקיד אטלנטה, מנהיגה נועזת ואם בעלת לב של לוחמת.

צפו בווידאו Aquaman and the lost kingdom הממלכה האבודה 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.