בייבי בוס 2 עסק משפחתי לצפייה ישירה צפו בווידאו

בייבי בוס 2 עסק משפחתי לצפייה ישירה צפו בווידאו

אך טבעי הוא שלאחר הצלחת הסרט הראשון, יגיע אלינו חלק שני לא פחות מוצלח. אז אם אתם רוצים לצחוק ולצאת מאולם הקולנוע עם חיוך זה הסרט המומלץ שלנו. בייבי בוס 2 עסק משפחתי לצפייה ישירה צפו בווידאו.

בייבי בוס 2 עסק משפחתי לצפייה ישירה

בייבי בוס 2 עסק משפחתי לצפייה ישירה

על מה הסרט החדש חלק 2 בייבי בוס?

טים ואחיו הקטן (הבייבי בוס הראשון) טד התבגרו והתרחקו זה מזה. טים הוא כיום אבא בעצמו וגר בבית פרברים עם אשתו ושתי בנותיו.

טד הוא מנכ"ל קרן גידור מצליח. כשהתינוקת טינה תגלה שהיא (טא-דה!) סוכנת חשאית בכירה של בייבי קורפ במשימה לחשוף את הסודות האפלים שמאחורי בית הספר המקומי.

האחים טים וטד יתאחדו וילמדו מחדש להעריך את משמעות המשפחה וחברות ומה באמת הכי חשוב.

עוד באתר – איפה יש קופון 1+1 לסרט קולנוע? 

איפה אפשר לראות את בייבי בוס  גדול בעסקים?

לא רק סדרת סרטים אלא גם סדרה מצליחה הופקה סביב דמותו של הבוס הקטן.  מדובר בסדרה לצפייה ישירה בנטפליקס עם תרגום עברית מובנה. זוהי סדרת אנימציה שנולדה בעקבות הסרט המצליח. בייבי בוס לוקח את אחיו הגדול טים למשרד כדי ללמד אותו את אומנות העסקים.

הכוכבים בסדרה הם ג׳יי-פי קרליאק, פירס גניון, קווין מייקל ריצ'רדסון

בבתי הקולנוע בישראל ניתן לראות את הסרט לפי שעות ההקרנה בבתי הקולנוע. כך למשל עלה הסרט ברשת הוט סינמה כבר בתאריך 16/09/2021. לרשת עשרה בתי קולנוע תחת המותג HOT CINEMA במודיעין, הוט סינמה אשדוד וסניפים נוספים ברחבי הארץ כמו HOT CINEMA רחובות

Boss Baby 2 Family Business צפו בווידאו צפייה ישירה בייבי בוס 2

שימו לב הסרט  מוצג עם דיבוב לעברית + כתוביות בעברית מובנה.

איפה אפשר למצוא קוד קופון לכרטיסים לסרט 1+1? לרוב הכי קל למצוא הטבה של כרטיס אשראי. מרבית החברות מאפשרות לכם לרכוש תמורת נקודות או הטבות כרטיס ראשון במחיר מלא וכרטיס שני ללא תשלום. בנוסף בחלק מרשתות הקולנוע בישראל ניתן לרכוש מנוי לסרטים ואז ברכישה מרוכזת זוכים להנחה משמעותית. כאשר המחיר יורד אז עוד כיף לראות סרטים חדשים בקולנוע!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *