בתי אהובתי סרט ישראלי עם ששון גבאי צפו בווידאו המרגש

בתי אהובתי סרט ישראלי עם ששון גבאי צפו בווידאו המרגש

כאשר ששון גבאי מופיע בסרט אז דבר אחד בטוח. אני אהיה שם בקולנוע ואגמע בשקיקה כל שניה שלו על המסך. כעת חוזר השחקן האהוב לסרט בו הוא מגלם תפקיד ראשי. מה בכתבה?. בתי אהובתי סרט ישראלי עם ששון גבאי צפו בווידאו המרגש. סקירת סרטי קולנוע חדשים, מבצעים 1+1 לסרט כרטיס שני מתנה.

מה שקורה בפריס בתי אהובתי סרט ישראלי עם ששון גבאי 

שמעון, אלמן כבן 70, יוצא לפריז כדי לבקר את חבר נעוריו ניסים. במהלך הביקור הוא מתגורר אצל בתו היחידה, אלמה, שחיה שם עם בנה התינוק ובעלה, שעובד על הדוקטורט שלו בסורבון. אחרי זמן קצר מגלה שמעון שחיי הנישואים של בתו מתפרקים. היא ובעלה שקועים בריבים מרים ובלתי פוסקים.

עוד באתר אפליקציות מומלצות 

אבא שמעון בא להציל את כולם ואת עצמו

מי יכול להישאר אדיש לנוכח הקשיים שהבת האהובה שלו חווה?. שמעון, שאוהב את בתו מעומק הלב, מנסה לסייע לה במצוקתה – אבל בעיקר מבקש להבין למה ואיך הגיעו יחסיה עם בעלה, חתנו, שאותו הכיר כאדם טוב מזג, למצב עגום שכזה. במהלך הניסיונות הללו, שבהם הוא נעזר בעצותיהם של חברו ניסים ואשתו ויוי, שמעון מופתע לגלות בעצמו ובבתו תכונות, רצונות ותשוקות שלא הכיר.

בתי אהובתי סרט ישראלי חדש

בתי אהובתי סרט ישראלי חדש

הסרטים והסדרות בהם שיחק ששון גבאי פילמוגרפיה חלקית ביותר

השחקן הישראלי שנולד בבגדאד עלה לארץ בשנת 1951 והחל את דרכו בתיאטרון החאן. מאז הופיע בתפקידים בשלל סדרות וסרטים ישראלים. בשנת 2007 שיחק בסרט ביקור התזמורת, תפקיד הודות לו זכה בפרס אופיר ובפרס האקדמיה האירופית לקולנוע לשחקן הטוב ביותר בפרס האקדמיה האירופית לקולנוע.  קודם לכן, בשנת 1991 שיחק בסדרת הטלוויזיה המיתולוגית של הערוץ הראשון – סיפורים לשעת לילה מאוחרת.

2011  בוקר טוב אדון פידלמן 

2013 לצוד פילים 

2021 קריוקי

שטיסל וקוגל – הופיע בסדרה שכבשה את העולם בנטפליקס שטיסל ויופיע בסדרת ההמשך קוגל. 

מי משחק בסרט החדש ?.

סיון לוי  זוכת פרס אופיר לשנת 2013 על תפקידה בסרט  שש פעמים 

אלברט אילוז שחקן ישראלי עטור פרסים ששיחק בין היתר בשורו ובסדרת הדרמה זינזאנה 

אוולין הגואל הכוכבת של שנות השמונים, שנות התשעים והסרט ההילולה.

צפו בווידאו My Daughter My Loveהסרט המלא בקולנוע 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.