גולסטאר יוון 2024 צפו בווידאו איפה תראו פרקים מלאים לצפייה ישירה

גולסטאר יוון 2024 צפו בווידאו איפה תראו פרקים מלאים לצפייה ישירה

יש תוכנית טלוויזיה אחת שלא מפסיקה לשבור שיאים וכבר מגיעה לעונה ה 11 שלה. לא מדובר בסתם עוד סדרת ראליטי, אלא אחת כזו שהפכה לסוג של מדורת השבט, ובין עונה לעונה חדשה בשידורי הוט, קטעי הווידאו שלה הופכים לסוג של קאלט. מה בכתבה?. גולסטאר יוון 2024 צפו בווידאו איפה תראו פרקים מלאים לצפייה ישירה. ומה עכשיו?. הגענו לסוף העונה וכמובן לפרק של משחק הגמר. מי יחגוג?. המאמן הוותיק או הכוכב האהוב?. 

עושים טברנה גולסטאר יוון 2024 צפו בווידאו 

אז קודם נתחיל עם המידע שכולם רוצים לדעת. לא משנה אם אנחנו באמצע עונה חדשה או בין העונות, הקטעים החזקים של גולסטאר קורעים את הרשתות החברתיות. אבל היכן תוכלו לצפות בגולסטאר החדש פרקים מלאים?.  בימים ראשון – רביעי  בשעה 19:00 ב-HOT REAL ובבכורה החל מה- 14.03 ב-HOT VOD וב-Next TV. 

שימו לב גברים ונשים אלו הן אפליקציות שמסייעות למצוא בוגדים ובוגדות 

פרק 24 הגמר הגדול של גולסטאר מי יחגוג 

מה מצפה לנו בפרק האחרון של עונת גולסטאר יוון לצפייה ישירה?. משחק הגמר מתחדש ומתחמם עד מהרה בין הקבוצות של שייע וג'ובאני. האם שייע יזכה להניף גביע לראשונה מזה שלוש עונות? האם ג'ובאני יחגוג על חשבונו של שייע וייקח את כל הקופה?.

כל זה ביום המשחק הגורלי. מה קרה בבוקר?.  הכל התחיל כאשר המאמנים מטילים פצצה לגבי משחק הגמר. עם הידיעה החשובה השחקנים מגיעים לחדרי ההלבשה ומתכוננים למשחק. כל זה בזמן שבאולפן משדרים את המשחק השדרן יהונתן כהן והפרשנית אשרת עיני.

תראה מה עשית! שייע וג'ובאני נוטשים  פרק 21 גולסטאר יוון

למה אתה לא עוצר?. צועק ג'ובאני ומוסיף, כל הזמן הבן אדם הזה עושה לנו בלאגן. האמת, אני בתור מעריץ של רוסו בתור ספורטאי ושל זהבי בתור שדר ועיתונאי, הלב נקרע. ואתם יכולים לצפות בווידאו של פרק 21 גולסטאר ולתפוס צד,. גם באמצע זה בסדר. 

יאסו תנו להם קצב במגרש 

ויכוח קשה עומד לחצות את סלון הבית שלנו. אשתי בטח תרצה לראות את פרק 1 גולסטאר יוון לצפייה ישירה בשידור הבכורה. אני לעומת זאת, רציתי לשמור אותו לערב, אחרי שנוריד קופון לסרט שתכננו אליו מחר. אבל עם זאת אין להתווכח. כי איך שלא תהפוך את זה, האישה צודקת, בעיקר כאשר מדובר על סדרות ישראליות מומלצות. 

הלו זה כדורגל?. גולסטאר יוון פרק 4

הנבחרת ממשיכה את המשחק מול נגני הבוזוקי, ולאחר מכן מגיעה לרגע מכריע הניפוי הראשון העונה. הישיבה מתחממת עד מהירה, ובסופו של דבר תסתיים עם ניפוי מפתיע וגורלי. ומה בווידאו?. קבלו הצצה נדירה לפרקים הבאים. 

ממשיכים בחגיגה פרק 5 גולסטאר יוון

הנבחרת פותחת את הבוקר שלאחר הניפוי עם חיזוק מפתיע ובלתי צפוי – השחקן ההוליוודי איאן זירינג, כוכב הסדרה המיתולוגית "בוורלי הילס 90210". האם הנבחרת תקבל אותו יפה? האם הוא ישרוד את חברי הנבחרת?

צפו בווידאו מה קרה אחרי ההדחה הראשונה של העונה! זה לא נעים אבל תמיד יכול להיות יותר מצחיק.

עושים בוורלי הילס סטייל יוון עם איאן זירינג

אז כמו שאתם בטח יודעים השנה יש הפתעה בסדרה. קבלו את אחד מכוכבי הסדרה בוורלי הילס 90210. מדובר בלא אחד מאשר איאן זירינג. מה שבטוח בסדרה הזו יש לא מעט אבק כוכבים ולו רק בזכות שני המאמנים. הראשון הוא מיודענו ואהוב הקהל שייע פייגנבוים שיאמן את יחד ג'ובאני רוסו. ואם שאלתם היכן איל גולן?. אז הויקיפדיה מספרת שהוא פרש מהעונה הנוכחית. ומה אנחנו מקווים?. שזה רק לעונה הנוכחית!. 

פרק 2 גולסטאר יוון 

העונה פותחת בפרק 1 שבו מגיעים ליוון, והפעם עם חיזוק הוליוודי בדמות איאן זירינג, סטיב מבוורלי הילס, לראשונה בתולדות הטלוויזיה הישראלית. האם הם יצליחו להניף את הגביע בסוף העונה

נהניתם?. בפרק 2 לעונה השחקנים עולים לראשונה על מדים ומקיימים משחק ראשון בין הקבוצות של שייע וג'ובאני. בערב הנבחרת פוגשת את לאלה, הכוהנת החדשה שלהם לטקסי המזל וברכה. מי יהיה שיסבול ממנה העונה?

צפו בווידאו גולסטאר החדשה כל רגע תענוג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.