דורון בן דוד פאודה מנאייכ השחקן שכבש את המסך שלנו

דורון בן דוד פאודה מנאייכ השחקן שכבש את המסך שלנו

הוא התגלה כבר בעונה ראשונה של סדרת המתח והאקשן מספר 1 בישראל. עכשיו אתם יכולים לצפות בווידאו החדש בו הוא מספר על עצמו. קבלו את דורון בן דוד פאודה מנאייכ השחקן שכבש את המסך שלנו.

מה אתם רוצים לדעת על דורון בן דוד

אחרי 3 עונות מלאות אקשן ביחד, יש עדיין כמה דברים שאתם לא יודעים על דורון בן דוד. תפסנו אותו לכמה מהשאלות הכי נפוצות עליו בגוגל, והתשובות? הולכות להפתיע אתכם.

אמה הוא אוהב לאכול?. מי שואל את זה…הוא גם מתפלא ואומר ללא היסוס – המבורגר. עוד הפתעות בהמשך הכתבה.

דורון בן דוד פאודה מנאייכ השחקן שכבש את המסך שלנו

דורון בן דוד פאודה מנאייכ השחקן שכבש את המסך שלנו צילום מסך מתוך יוטיוב

איפה הוא שירת בצבא? בבסיס הדרכה המוכר לנו בשם בה"ד 12.

האם הוא נשוי? באושר ועושר ויש להם שלושה ילדים. ומה באשר לדור ההמשך. כן שי לו בן שחקן אבל הוא כרגע מתמקד בכדורגל. אז נגיד לו בהצלחה.

איך דורון בן דוד הגיב לפרסום?. התשובה והשאלה מורכבת. זה מאד מחמיא ומאד כיף, כך הוא אומר ולא שוכח לציין שטוב שהפרסום וההצלחה הגיעו בשלב הזה של החיים כאשר הוא יותר מיושב. ואנחנו הריי נשמח לראות אותו בעוד סדרות וסרטים ישראליים. ומה נשאר לכם לעשות? צפו בווידאו בסוף העמוד. קטעים בלעדיים פאודה עונה 4.

עונה 4 פאודה מה קורה בסדרה?

קפטן איוב (איציק כהן) רואה את עומאר טוואלבה (אמיר בוטרוס) כאילו הוא היה בנו, אבל האם זה מספיק בשביל עומאר? כשהעבר שלו רודף אחריו, כנראה שלא.

עוד באתר סרטי ילדים חדשים בקולנוע 

איך הגענו למצב הזה? בעונתה הרביעית יוצאים המסתערבים לפעולה במספר יעדים מחוץ לגבולות ישראל ובהמשך לאירועי העונה הקודמת, דורון (ליאור רז) מתמודד עם אשמה כבדה על מות חברו לצוות ועם תחושת כעס ותסכול בעקבות הדחתו מהיחידה. קפטן איוב (איציק כהן) מנסה לחלץ אותו ממצבו הקשה ומגייס אותו למשימת אבטחה ״קלילה״ בבריסל.

נשמע לכם פשוט? אין דבר כזה בפאודה עונה 4 לצפייה ישירה פרקים מלאים yes.

כך דורון מוצא עצמו בבירה האירופאית, מלווה את איוב לפגישה עם מקור לבנוני צעיר בשם עומאר טוואלבה (אמיר בוטרוס). עומאר, במקור מג׳נין, הוא בנו של משת״פ בכיר שסייע רבות לכוחות הביטחון. לאחר שנחשף כבוגד, איוב דאג לשליפתה של משפחת טוואלבה מהגדה, והם התיישבו ברמלה. למרות שאיוב תמך במשפחה במשך שנים, עומאר מעולם לא מצא את מקומו בישראל, ובשנות ה- 20 שלו עבר ללבנון. לעומתו, אחותו מאיה (לוסי איוב) נטמעה בחברה הישראלית והפכה לקצינה מוערכת במשטרת ישראל. אבל הפגישה המיוחלת בבריסל לא הולכת כמתוכנן, ובמהרה דורון מוצא עצמו בעימות חזיתי עם חוליית טרור מתוחכמת ונועזת. המרדף אחריה ייקח את דורון ואת הצוות מבריסל אל עומק לבנון, במשימה המורכבת והמסוכנת ביותר שהם ידעו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.