דור 5G השוואת חבילות גלישה פלאפון מול פרטנר

דור 5G השוואת חבילות גלישה

דור חמש עדיים אין בישראל אבל חבילות גלישה ושיחות של פלאפון פלוס 5g ופרטנר יש ואנחנו הראשונים ברשת לבצע השוואת מחירי חבילות גלישה ושיחות לדור חמש. על פניו בשלב זה, מבחינתי כצרכן, נראה שהחבילות של פרטנר עדיפות על אלו פלאפון, גם בזכות המחיר היחסי וגם מבחינת נפתח הגלישה הבסיסי. 

כמה עולות חבילות גלישה G5דור 5G השוואת חבילות

רשת דור חמש אמורה לשנות את פני האינטרנט הסלולרי בישראל, אמורה, כי על אף הרעש התקשורתי, ייקח עוד זמן לפרוס תדרים בצורה ארצית ולהעמיד רשת אמינה שתצליח לעמוד בסטנדרטים הגבוהים הקיימים בארצות הברית. 

פלאפון 500GB במחיר 39.90 שח חודש בחודשיים הראשונים

דקות ו-SMS הגנת Pelephone Cyber 40 ש"ח לרכישת אביזרים בפלאפון מסלול 5G מהחודש השלישי ₪49.90 לחודש. אם זה לא מספיק לכם באתר מוצג מסלול גלישה נוסף הנקרא החבילה המשתלמת. מה הוא כולל? 1000
GB במחיר 39.90 שח לחודש בחודשיים הראשונים. כמה תשלמו אחר כך?. מהחודש השלישי ₪59.90 לחודש.

עוד באתר סיפורה של שפחה עונה 5 ספוילר ענק וטריילר 

 

חבילת גלישה פרטנר לדור 5 נייד 69 שח לחודש 

500 דקות שיחה לחו"ל ל-42 יעדים
5,000 דקות ו-5,000 SMS
גלישה ללא הגבלה ברשתות החברתיות
הנחת משפחה בצירוף 2-7 מנויים
שירות Mybox
שירות הגנה CyberGuard

Future 5G 600GB  המחיר 59.90 שח לחודש  מנוי יחיד

350 דקות שיחה לחו"ל ל-42 יעדים
5,000 דקות ו-5,000 SMS
גלישה ללא הגבלה ברשתות החברתיות
הנחת משפחה בצירוף 2-7 מנויים
שירות Mybox

שימו לב ! סקירת מבצעים, השוואת מחירים, עלות חבילות גלישה ואינטרנט בייתי, מחיר סים השוואות מחירים נכונים ליום פרסום הכתבה. תנאי העסקה המחייבים נמצאים באתרי הספקים בלבד והתוכן באתר הנו בגדר סקירה עדכנית ליום הפרסום

אז איך אתם אוהבים לגלוש בטלפון הנייד שלכם?. כמובן שבזמן שאנו מחוברים לרשת באמצעות WIFI אז הגלישה היא בחינם. אז זה בדיוק הזמן לצפות בסרטונים וסדרות לאל הגבלה וגם אפשר לקיים שיחות ווידאו עם חברים. אבל בעולם שבו חבילות הגלישה הולכות לכיוון של גלישה ללא הגבלה, אולי בקרוב לא תהיה לכך חשיבות. אז מה נותר לכם לעשות?. להשוות חבילות גלישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.