המארוולס צפו בווידאו The Marvels הסרט החדש

המארוולס צפו בווידאו The Marvels הסרט החדש

מה אפשר לראות בימים אלו בבתי הקולנוע בישראל?. כאשר ברקע מתרחשים קרבות עזים והגיבורים האמתיים בחזית, בתי הקולנוע מקרינים את הסרט שכובש את העולם. מה בכתבה?. המארוולס צפו בווידאו The Marvels הסרט החדש. צפו בווידאו של Marvels בהמשך העמוד. 

הכתבה מוקדשת לגיבורי העל אנשי כוחות הביטחון של מדינת ישראל. אתם כל אחד, גיבור העל שלי. לתשומת לב הגולשים פעילות בתי הקולנוע בכפוף להנחיות פיקוד העורף. 

מה מחכה לצופים?. המארוולס צפו בווידאו הסרט החדש The Marvels 

במוקד העלילה נמצאת קרול דנברס. מה תפקידה ביקום הקולנועי?. קפטן מארוול

מה קורה בתחילת הסרט והרקע?. היא מצליחה להשיב לעצמה את זהותה מידיהם הרודניות של אימפריית הקרי. זו אותה אימפריה של גזע חוצני הידוע בכוחו העל אנושי. על הדרך היא גם הביסה את הבינה העליונה ששלטה בכול. אז כמו שאתם יכולים להבין הבינה המלאכותית כבר הגיע ליקום המקביל וגם המארוולס אוכלים ממנה קש.

עוד באתר איך להסתיר מחובר בוואטסאפ טיפים חשובים

איך העלילה מסתבכת מארוולס לצפייה ישירה הסרט המלא בבתי הקולנוע 

למרות המהלך הראשוני המבריק, השלכות בלתי צפויות מותירות את משקל היקום המעורער על כתפיה. בזמן שהיא נשלחת מטעם תפקידה לחקור חור תולעת חריג הקשור לפעילות של מהפכן מגזע הקרי, כוחותיה משתלבים עם קאמאלה קאן.

גברת מארוול נכנסת לעניינים 

את דמותה של קאן מגלמת אימאן וולני. למה היא חשובה?. כי היא נחשבת למעריצה סופר שרופה מג'רסי סיטי בעלת הכינוי גברת מארוול, ואחייניתה המנוכרת של קרול, קפטן מוניקה רמבו.

עכשיו מדובר כבר בשלישיה בלתי מנוצחת, בטח לא בקרבות שקובעים את העתיד, לפחות זה של היקום המקביל. יחד, השלישיה הבלתי צפויה הזאת תאחד כוחות ותלמד לעבוד כצוות על מנת להציל את היקום כ'מארוולס'.

מי משחק בסרט החדש המרבלס מבית דיסני?.

ברי לארסון זוכת פרס אוסקר, פרס גלובוס הזהב, פרס איגוד שחקני המסך ופרס הבאפט"א.

טיונה פאריס הכרנו אותה בסדרה האישה הטובה ובקרוב נוכל לראות אותה גם בסרט הם שיבטו את טיירון . 

עכשיו תכירו את אימאן ולאני. מה תפקידה בסרט?. גברת מארוול.

סמואל ל. ג'קסון השחקן שנחשב למלך של עולם הקולנוע. . זוכה פרס אוסקר לשם כבוד לשנת 2022. שיחק בין היתר גם קפטן אמריקה  בתפקיד מנהל סוכנות הביון ובסרט ג'אנגו ללא מעצורים בתפקיד: סטיבן. בשנת 2012 שיחק בסרט הנוקמים. 

סרט המארוולס צפייה בווידאו

סרט המארוולס צפייה בווידאו

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.