המטבח השתגע סרט חדש צפו בווידאו הומור מענג

המטבח השתגע סרט חדש צפו בווידאו הומור מענג

אלו סרטים חדשים לצפייה מביאים אתם סרטי 2024 למסכי הקולנוע?. קבלו את הקומדיה המענגת המטבח השתגע סרט חדש על שף תעיר ושאפתן שרודף אחרי כוכב המשילם הבא שלו. 

יוצאים לסרט אל תשכחו להוריד קופון 1+1! המטבח השתגע סרט חדש צפו בווידאו סרטי 2024 

חשתם פעם כמה קשה להיות שף?. אתה עומד ומבשל, מתכנן מנות ובסוף הכל תלוי בשפיץ של הלשון. כמו בכדורגל, כמו מאמן או שחקן ששואף להישג הבא, כך גם השפים שואפים להכרה. ומה היא הכרה יותר מוחלטת מאשר כוכבי מישלן?. אז כאן בדיוק מתחילה עלילת הסרט שכולו צחוק וקצת אסקפיזם מרוח התקופה בה אנו נמצאים. 

מותק המטבח השתגע והשף רותח 

במרכז העלילה נמצא מיקל, שף צעיר ושאפתן, רודף אחר כוכב המישלן השלישי שלו. החיים הזוהרים של שף מצליח, הם לא מה שנראה מבחוץ. אמנם הוא חיי בדירת פאר, אך העבודה הקשה של ניהול המסעדה מוצאת אותו בודד בפסגה. כי בפסגה, ואת זה יודע כל מי שהגיע, הרוח מנשבת קרירה והבדידות מזהירה. 

חשבתם שזה הכל?. יום אחד, בדרכו הביתה, דלת אמבולנס הנוסע לפניו נפתחת, וממנה מגיח אביו, חואן, שנעלם לפני 30 שנה.

עוד באתר רב חן תל אביב 1+1 מבצעים בכרטיסי אשראי

אבל זה לא סתם אבא שנעלם. מה מיוחד בו?. אבא של מיקל היה שף מצליח ומפורסם, נראה עכשיו כמו חסר בית, לבוש בבגדים מרופטים, ומאמין שהזמן עצר מלכת לפני 30 שנה.

נשמע לכם הגיוני?. הוא גם לא מאמין שמיקל הוא הבן שלו, ומודיע לו שהבן שלו בן 6. כשבוקר אחד חואן מחליט להגיע למסעדה, הבלגן מתחיל ועובדי המסעדה לא יודעים איך לטפל באתגר החדש.
ביום קריטי עבור עתיד המסעדה, מיקל חייב לקחת אחריות על חואן המטורף והבלתי צפוי, יום שיאתגר את כל הרעיונות שלו על בישול ועל החיים.

מה זה בכלל כוכבי מישלן ולמה הם כל כך חשובים למסעדות ברחבי העולם?. 

מהו כוכב מישלן? זו שאלה שאנשים רבים שואלים, אבל לא כולם יודעים את התשובה. כוכב מישלן הוא פרס המוענק למסעדות על ידי מדריך מישלן. אתם זוכרים את ספרי המפות של פעם?. כאשר שולבו בהן מסעדות והמלצות לאורך הדרכים, הן הפכו לאורים והתומים של מסעדות מומלצות. המדריך מתפרסם מדי שנה ומדרג מסעדות לפי האוכל, השירות והאווירה שלהן. מסעדות שמקבלות כוכב אחד או יותר ממדריך מישלן נחשבות לכמה מהטובות בעולם.

צפו בווידאו המטבח השתגע סרט חדש 2024 הסרט המלא בבתי הקולנוע 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.