המצלמה של ד"ר מוריס דוקו 2022 ב-yes צפו בווידאו

המצלמה של ד"ר מוריס דוקו 2022 ב-yes צפו בווידאו

אם אתם לא מחובבי סרטים דוקומנטריים לצפייה ישירה יש סיכוי טוב שהסרט הזה ישנה את דעתכם. על מה אני ממליץ? המצלמה של ד"ר מוריס דוקו 2022 ב-yes צפו בווידאו. הסרט זכה בפסטיבל דוקאביב 2022.

על מה הסרט החדש המצלמה של ד"ר מוריס?

כמו בלא מעט סרטי דוקו מומלצים העוסקים במורשת שהשאיר אחריו אדם שאינו מוכר לציבור, גם כאן העלילה מתחילה לכאורה לגמרי במקרה. וזה שהופך אותו לאחד מהסרטים הדוקומנטריים היפים שהופקו השנה בישראל. 

עוד באתר – תכנת מעקב אחרי בעל או אישה בוגדת 

המצלמה של דר מוריס דוקו 2022 ב-yes צפו בווידאו

המצלמה של דר מוריס דוקו 2022 ב-yes צפו בווידאו

בימים שאילת הייתה העיר היפה ביותר במזרח התיכון 

עלילת האירוע מתחילה בשנות החמישים. זוג בריטי צעיר יוצא אחרי החתונה לטיול בעולם. הם מגיעים לעיירה קטנה במדבר, מתאהבים בה, ומחליטים להישאר. 

איפה תוכלו לראות את הסרט? ב-yes דוקו, ב-yesVOD וב-STINGTV

מה קרה להם בעיר הדרומית?. הם הקימו את משפחתם. כך מתחיל סיפורם של דוקטור מוריס – רופא וצלם חובב – ואשתו, פיי, שהיא טיפוס נדיר בפני עצמו.

במשך עשרות שנים מצלם ד"ר מוריס במצלמתו את קורות המשפחה המתרחבת, על השמחות, הטרגדיות, הדרמות המשפחתיות, וכמובן ההתמודדות עם הישראלים ההמקומיים, שפחות בקיאים בגינונים הבריטיים; את קורותיה של עיר שקמה ונבנית אל מול עיניהם, והם בשר מבשרה; וגם את קורותיו של התנין קלרנס, שהפך לשם דבר בעיר.

לאחר מותו של דוקטור מוריס מתגלות מאות שעות הצילומים של ד"ר מוריס, שהופכות בידיהם של איתמר אלקלעי ומיטל צביאלי ליצירה מרהיבה ומרגשת, על משפחה יוצאת דופן, שהיא רגילה כמו כולן.

צפו בווידאו לקראת שידור דוקטור מוריס סרט דוקו ישראל חדש 2022 זוכה פסטיבל דוקאביב.

הסרטים הישראלים שצולמו באילת של פעם והשאירו לנו המון טעם 

כץ וקרסו – סרט בורקס?. ממש לא. יוסף שילוח ויהודה ברקן מגשרים על פני עולמות שונים. 

 עם ישראל חי עם אסי דיין חנה לסלאו. חבר כנסת יורד לעיר הדרומית, אבל מה אשתו שחושבת שהוא נמצא בשליחות בחו"ל מגיעה גם היא לחופים המוזהבים. מה קבלנו?. אחד הסרטים המצחיקים של אסי דיין. מומלץ תמיד. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.