השלדג עונה 2 פרקים מלאים סדרות טורקיות מומלצות

השלדג עונה 2 פרקים מלאים סדרות טורקיות מומלצות

מי זוכר ומי יודע כמה דרמות טורקיות משודרות כיום בישראל?. מבין שלל הערוצים והסדרות יש סדרה טורקית לצפייה ישירה שכבשה את הצופים בישראל. מה בכתבה?.  קבלו את השלדג עונה 2 פרקים מלאים סדרות טורקיות מומלצות.

צופים בערוץ הדרמות הטורקיות פלוס השלדג עונה 2 פרקים מלאים סדרות טורקיות מומלצות

אחרי עונה מטלטלת שבה רצף האירועים נראה כמות רכבת הרים, הסדרה האהובה חוזרת לעונה שנייה ולפני שניגש לצפות בווידאו, בואו נזכר מה היה לנו שם ואיך הסתיימה העונה הראשונה. שלדג עונה 1 מסתיימת בפרק 119 עם מספר אירועים חשובים, שמן הסתם יעצבו את העונה הבאה. פרק אחרון לעונה. סייראן מבהירה לטאריק שהיא לא מתכוונת להתחתן איתו ומסלקת אותו מהאחוזה. החדשות על בריחתו של פריט מסעירות את משפחת קורהאן. פריט מפתיע את סייראן באנטפ.

עוד באתר פקין אקספרס הזוגות בסדרה צפו בווידאו פרקים מלאים ערוץ 13

השלדג עונה 2 פרקים מלאים סדרות טורקיות מומלצות

השלדג עונה 2 פרקים מלאים סדרות טורקיות מומלצות

תחזיקו חזק הדרמה הטורקית השלדג בפרק מפתיע מה קרה בפרק 124 שלדג 

לפעמים הצופה שואל את עצמו כמה אפשר להפתיע ולחדש בעלילה?. כי לפעמים נדמה שהתסריט כבר לא יכול להפתיע אותנו. אבל אז מגיע פרק 124 שלדג עונה 2, ועושה את זה בגדול, כמו שרק דרמות טורקיות לצפייה ישירה יודעת לעשות. נוקט מנסה לעודד את קאיה לאור המצב באחוזה. קאזים מודיע להאליס על כוונתו להגיע לאחוזה לארוחת ערב. נוקט מתחילה ליישם סדר חדש באחוזה. פריט מגיע עם סייראן לבדיקה רפואית, אך המתח ביניהם ממשיך לגבו

הפרק הראשון בעונה השנייה שלדג 2024

עונה שניה לזוכת פרס הסדרה הטובה ביותר לשנת 2023 ששברה את שיאי הרייטינג בטורקיה. פריט וסייראן מחליטים להתחיל את נישואיהם מחדש, בעודם מנסים להתמודד עם משקעי העבר והבעיות המשפחתיות שממשיכות לגדול.

לאחר שפריט נורה, הוא מובא בדחיפות לאיסטנבול. בעוד שסיראן לא עוזב את הצד של פריט, כולם, כועסים מאוד על סיירן. גם הניתוח של פריט מסוכן. מצד שני, סונה, שנמלטה מביתה של צפת אגה במהלך הקטטה, נמצאת לצידה של סיירן ותומכת בה. בעוד שאהבתם של פריט וסייראן אינה יודעת מכשולים, קאזים מנצלת את העמדה הזו ומנצלת אותה.
בעוד סייראן ופריט שמחים להתאחד זה עם זה, הם מתחתנים בשנית.

מי משחק בתפקידים הראשיים?

אפרה סראסוגלו בתור סיירן

מרט רמזאן דמיר בתור פריט
 

ועכשיו נכיר את קאזים האחד והיחיד השחקן מספר על הדמות

השחקן הטורקי דירן מספר כיצד נערך לגלם את דמותו של קאזים. : "הלכנו לאנטפ. יש לנו שם אח בשם מוראט, ולמדתי ממנו את המבטא. הסתובבתי איתו. הלכתי איתו לכל מקום, אכלתי איתו ופשוט נצמדתי אליו עד שלמדתי את התנועות שלו והמבטא המיוחד שלו. הדבר החשוב במבטא הוא המנגינה, "כשאתה תופס את המנגינה, המילים לא מאוד קשות. לפעמים אני אפילו יכול להגיד את המילים לא נכונות.

איפה רואים השלדג פרקים מלאים לצפייה ישירה עם תרגום עברית

ימים ראשון – חמישי בשעה 19:00
ערוץ הדרמות הטורקיות+
אפיק 10 yes | אפיק 36 HOT | אפיק 39 פרטנר tv | אפיק 44 סלקום tv

צפו בווידאו שלדג עונה 2 דרמה טורקית שמתחילה בפרק 119 שלדג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.