וי כחול באינסטגרם כמה עולה איך מקבלים

וי כחול באינסטגרם כמה עולה איך מקבלים

נמאס לכם ממשתמשים פיקטיביים?. בכמה פרופילים לא אמיתיים כבר נתקלתם?. אז הנה באה בשורה לרשת החברתית אינטסגרם במסגרתם ניתן לאמת את הפרופיל. מה בכתבה?. מדריך וי כחול באינסטגרם כמה עולה איך מקבלים.

Meta Verified וי כחול באינסטגרם כמה עולה איך מקבלים

וי כחול באינסטגרם כמה עולה איך מקבלים מדריך לרשת החברתית עוקבים הכירו את Meta Verified הסימן שיהפוך את הפרופיל שלכם ללגיטימי ורווחי ברשת. אז הנה הבשורה לכל מי שרוצה לצבור עוקבים, להרוויח מהרשת ולהפוך לאושיית רשת לגיטימית. 

עוד באתר אפליקציות מומלצות

כיצד פרופיל מאומת יכול לסייע לפרופיל שלך לקבל עוקבים ומוניטין?

עם Meta Verified, אתם כבעלי פרופיל מקבלים אימות עם מזהה ממשלתי, מה זה אומר?. הגנה יזומה על חשבון, גישה לתמיכה ישירה בחשבון ועוד. קבל את ההטבות הבלעדיות הללו באינסטגרם או בפייסבוק תמורת 11.99 דולר ארה"ב כאשר אתה מנוי באינטרנט או 14.99 דולר דולר כאשר אתם מנויים באפליקציה.

ארבעת העקרונות המנחים של פרופיל מאומת ברשתות החברתיות

אימות
עזור לקהילה שלך לדעת שזה אתה האמתי עם תג מאומת, שמשתמש בתהליך אימות עם תעודת זהות ממשלתית ובמידת האפשר סרטון סלפי כדי לבסס בצורה מאובטחת את מקוריות החשבון שלך.

הגנה יזומה על חשבון
קבל הגנה מפני התחזות עם ניטור יזום בחשבון ואבטח את החשבון שלך עם אימות דו-שלבי נדרש.

תמיכה ושירות לקוחות באינסטגרם 
קבל סטיקרים בלעדיים ב-Stories ו-Reels ברחבי פייסבוק ואינסטגרם, ובמידת האפשר 100 כוכבים בחודש בפייסבוק כדי שתוכל להראות את תמיכתך ביוצרים אחרים.

תמיכה ישירה בחשבון
קבל עזרה כשאתה זקוק לה מאדם אמתי בנושאים נפוצים בחשבון שחשובים לך.

למה פתאום יש שינוי במדיניות של האינסטגרם?.  איך זה משפיע על העוקבים והרווחים?. 

מטא, חברת האם של פייסבוק והרשת החברתית לצעירים, אינסטגרם, נדרשת להוכחות פעולות נגד בוטים. מה הטענות כלפיה?. בלוגרים ברשת טוענים שלא מעט פרופילים ברשתות האלו פשוט מזוייפים ולא עומד מאחוריהם אדם אמתי. למה זה גורם?. לחוסר אמינות של הרשמת, נטישת משתמשים וירידה בהכנסות. 

שווה או לא שווה?. צפו בווידאו איך משיגים פרופיל מאומת וי כחול באינסטוש?. 


הסרטון של How to Get Meta Verified on Instagram 2023।Instagram Meta Verified Option Enable New Update 2023

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.