מגביר וויפי איכותי מומלץ לבית ולעסק

מגביר וויפי איכותי מומלץ לבית ולעסק

לפני כעשרים שנה נכנס לחיינו האינטרנט האלחוטי הידוע בשם הלועזי WIFI. אבל מה לעשות ולפעמים הקליטה חלשה?. קבלו את המדריך כיצד להגביר את עוצמת האות והמרחק של הרשת הביתית שלכם. מגביר וויפי איכותי מומלץ לבית ולעסק אביזרים מומלצים, מחירים וטיפים. 

תקשורת אלחוטית ואינטרנט ביתי מגביר וויפי איכותי מומלץ לבית ולעסק

השגת WiFi אמין ומהיר ברחבי הבית יכולה להיות אתגר גם אם יש לכם קו אינטרנט על בסיס סיב אופטי במהירות של יותר מאשר 1 גיגה. לעיתים עוצמת הקליטה בחלקים שונים של הבית נמוכה.  למה זה קורה?. בהתחשב בכל המכשירים, מכשירי המתכת והמאפיינים הארכיטקטוניים שיכולים לגרום להפרעות בבית טיפוסי, אפילו נתב ה-WIFI החזק ביותר יכול לפספס כמה נקודות. אז מה עושים?. רוכשים מאיצי WIFI, הנקראים גם נתבים או מרחיבים לטווח WIFI, כיצד הם יכולים לסייע לרשת הביתית לשדר אות חזק ויציב. זו דרך נוחה מאוד ופשוטה להוסיף שיפור ביצועים לכיסוי הרשת שלך.

רגע אחד של נחת בדקו  כמה גמלים אתם שווים מחשבון

איך הנתב האלחוטי משפר את ביצועי רשת האינטרנט הביתית?. 

מאיצי WiFi (הידועים גם כמאיצי אינטרנט) מרחיבים את אזור הכיסוי של מערכת ה-WiFi שלך על ידי הגברת או הגברה של האות האלחוטי ושידורו לאזורים הרצויים. כתוצאה מכך, לא תצטרכו יותר להתמודד עם WiFi לקוי בבית או בעסק. אבל השאלה היא איזה נתב מגביר wifi כשאי לקנות ומה מתאים לרשת שלכם?. בשוק קיימים מספר דגמים של מגדילי טווח ועוצמת אינטרנט אלחוטי. במה הם שונים אחד מהשני?.  בעיצוב, בטווח, בעוצמת ההגברה ובשימוש בפס התדרים.

מגביר וויפי איכותי מומלץ לבית ולעסק

מגביר וויפי איכותי מומלץ לבית ולעסק

במילים פשוטות הטכנולוגיה של האינטרנט הביתי 

 ישנם שני סוגים של מגבירי אותות WiFi – פס יחיד ו-dual-band. מאיצי פס יחיד משתמשים רק בפס תדר אחד (2.4GHz או 5GHz) להעברת נתונים. מצד שני, מאיצי WiFi דו-פס משתמשים בשני תדרי ה-GHz כדי לשדר נתונים; פס אחד מתקשר אך ורק עם הנתב, והלהקה השנייה מדברת עם המכשירים האלחוטיים.

האם מגברי WiFi מגבירים את מהירות האינטרנט הביתי שלי?.

 לא בדיוק. מהירות האינטרנט שאתה מקבל מספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) היא צוואר הבקבוק – מגבר WiFi לא יגביר את מהירות האינטרנט שלך.

עם זאת, זה לא אומר שלא תהיה להם השפעה על חיבור האינטרנט של הבית שלך. מאיצי WiFi משתמשים במגברים ואנטנות רבי עוצמה כדי להגביר ולשדר את האות בצורה יעילה יותר. כתוצאה מכך, נראה כאילו הם שיפרו את מהירות האינטרנט שלך.

מגדיל טווח שיאומי כמה עולה?.

טוב הגענו לשלב המחירים. ראשית בדקנו באתר זאפ. השוואות מגדילי טווח מאפשרת השוואה קלה לא רק בין המשווקים השונים אלא גם בין מגבירי הטווח השונים. מי אמר שהזול או היקר תמיד עדיף. מומלץ להתייעץ עם המוכר בנקודת המכירה. 

בטווח מחירים שבין 89 שח ל 169 שח מצאנו רפיטר Mi Wi-Fi Range Extender Pro Xiaomi  מגדיל טווח רפיטר‏, קצב העברת נתונים: Mbps‏ 300, תקן 802.11: b/g/n‏, תדרים: 2.4GHz‏, מספר אנטנות: 2

מעל 150 שח מגדיל הטווח של טיפי לינק 

כמה יעלה מגדיל הטווח של ‏מגדיל טווח?.  RE200 TP-Link, לפי אתר ZAP, בתאריך 10/02/2024, המכשיר יעלה בין 159 שקלים ל 265 שח. מה כולל מגדיל עוצמת WiFi זה?. קצב העברת נתונים: Mbps‏ 433, תקן 802.11: b/g/n/ac‏, תדרים: 5GHz‏, חיבורי רשת קווית: LAN 10/100Mbps‏, מספר אנטנות: 3 פנימיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.