מחיר כרטיס קולנוע אזרח ותיק הטבות הנחות מבצעים

מחיר כרטיס קולנוע אזרח ותיק הטבות הנחות מבצעים

לאוכלוסיית הגיל השלישי יש יותר זמן פנאי ואחד המקומות האהובים על הפנסיונרים הוא בילוי בבתי הקולנוע. אם רציתם לחסוך במחיר הכרטיס, הכינו את תעודת האזרח הוותיק שלכם והכירו את המדריך מחיר כרטיס קולנוע אזרח ותיק הטבות הנחות מבצעים.

הוט סינמה הנחות לאזרחים ותיקים כרטיסים מוזלים הנחות מבצעים

ברשת בתי הקולנוע של HOT CINEMA אזרחים ותיקים יכולים לרכוש כרטיס קולנוע במחיר 27 ש"ח בלבד (במקום 42 ש"ח). שימו לב שמדובר בהנחה מטעם הוט סינמה. מוגבל לעד 2 כרטיסים ליום.

לא רק הנחות לצפייה בסרטים, זכויות בני הגיל השלישי בתרבות ואמנות

בישראל, על פי חוק, אזרחים ותיקים זכאים להטבות ולהנחות בעלות כרטיסים כניסה למוזיאון, קולנוע ותיאטרון. איפה יש הנחות לפנסיונרים?. בכל מקום שבו יש הנחה על פי חוק תראו את השלט בקופה או באתר האינטרנט. רוצים עוד פרטים?. צפו במדריך לאזרח הוותיק באתר המשרד לשוויון חברתי.

מחיר כרטיס קולנוע אזרח ותיק  הטבות הנחות מבצעים שלישי בשלייקס

מחיר כרטיס קולנוע אזרח ותיק
הטבות הנחות מבצעים
שלישי בשלייקס

סינמה סיטי הנחה לאזרח ותיק

תעודת אזרח ותיק מקנה למחזיק בה הנחה ברכישת כרטיסים לסרטים רגילים (לא כולל סרטי תלת מימד או אולמות VIP ), בקופות הקולנוע או בהזמנה דרך אתר האינטרנט. יש להגיע עם תעודת אזרח ותיק לשם משיכת או רכישת כרטיסים. בכל שאלה, בעיה ובקשה ניתן לפנות לאחד מעובדי המתחם או מנהליו.

עוד באתר תמונת הניצחון סרט ישראלי מומלץ בנטפליקס צפו בווידאו

שלישי בשלייקס יס פלנט הנחות

הנחות לאזרחים ותיקים.  שלישי בשלייקס הפלוס של השבוע. הטבה לאזרחים ותיקים בימי ג'- "שלישי בשלייקס" בכל יום שלישי, במסגרת "שלישי בשלייקס" זכאי לרכוש כל אזרח ותיק כרטיס קולנוע ב-10 ש"ח בלבד. אם רציתם לצפות בסרט שלא במסגרת המבצע בימי שלישי,  שימו לב למבצע ההנחות.

ההנחה לאזרחים ותיקים תקפה בכל ימות השבוע ומקנה כרטיס קולנוע במחיר מוזל במיוחד. במסגרת ההנחה ניתן לרכוש שני כרטיסים ועל מנת לקבלה יש להציג בקופות הקולנוע תעודת אזרח ותיק בתוקף. מחירי הכרטיסים לאחר הנחה 28 שח בקופה ו 32.5 בעת הזמנה באינטרנט.

קולנוע לב הנחות לגמלאים

גמלאים זכאים לכרטיס במחיר של 28 ש"ח. מה התנאי לקבלת ההנחה?. הצגת תעודת גמלאי ותעודה מזהה, בימים ראשון עד חמישי בהצגה יומית כולל ( הקרנות שמתחילות עד השעה 18:00) למימוש בקופות בלבד. אגב עבור סרט ישראלי הגמלאים ישלמו רק 20 שח בקולנוע לב. בכפוף לתנאי ההנחה.

מאיזה גיל נחשב אזרח ותיק בישראל?

אזרח ותיק מוגדר על פי חוק כתושב ישראל שהגיע לגיל פרישה ( 65-60 לאישה ו-67 לגבר, נכון לדצמבר 2021).

ההנחות על פי הפרסומים באתרי האינטרנט ונכונים ליום פרסום הכתבה. כל המבצעים בכפוף למדיניות בתי הקולנוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.