מלכת היופי של ירושלים פרק 12 לצפייה ישירה- לונה אוי לונה

מלכת היופי של ירושלים פרק 12 לצפייה ישירה- לונה אוי לונה

סדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה צפיית בינג' לסוף שבוע. מלכת היופי של ירושלים פרק 12 לצפייה ישירה– לונה אוי לונה yes הפרקים המלאים. סקירת הסדרה וקן העלילה. בפרקים מלאים וביחס לספר. צפו בווידאו באתר בסוף הכתבה.

מלכת היופי של ירושלים פרק 12 לצפייה ישירה- לונה אוי לונה

מלכת היופי של ירושלים פרק 12 לצפייה ישירה- לונה אוי לונה

מי שעומד לפני ומאחורי הקלעים של מלכת היופי yes

עיבוד ספר מצליח לסדרה ישראלית בת 50 פרקים הוא משימה לא פשוטה. מדובר באתגר מכל היבט אפשרי. החל מגיבוש רשימת השחקנים, חזרות, איתור אתרי צילום שייראו אותנטיים ( חלק ממלכת היופי צולם בצפת!) ובעיקר היכולת ליצור רצף של פרקים מלאים מלכת היופי, בצורה כזו שהצופים לא יתעייפו ויינטשו במהלכה. בכך צוות ההפקה הצליח בענק! מגיעות מחמאות ליוצרים שרית ישי לוי שכתבה את הספר, אסתר נמדר תמאם, ולבמאי עודד דוידוף הזכור היטב מסדרת המופת "תמרות עשן" בהוט.

עוד באתר – חדשים בנטפליקס

פרקים חדשים עלילה מפתיעה ולא צפויה מלכת היופי מעלה הילוך 

אם הפרקים הראשונים בסדרה הקנו לנו את הרקע לחיי הדמויות והעלילה, הריי שהפרקים החדשים מעלים הילוך מבחינת קצב האירועים. מאז פרק 8 ההווה והעתיד נשזרים בזה בזה. שימוש בטכניקת flash forward נחשבת למורכבת מאד. בניגוד לסדרות אחרות המתבססות על הצגת פרקי זמן שונים במקביל, במלכת היופי הוסיפו מונה שנים לכל סצנה. זה עוזר לצופה להתמקד בעלילה ולמקם אותה על ציר הזמן.

עוד באתר- איפה אפשר למצוא קישור סודי לנטפליקס? 

5 עובדות חשובות על מלכת היופי לצפייה ישירה yes 

  1. הסדרה משלבת שירים בספרדית, שחלקם הפכו לנכס צאן ברזל בעברית. הייתי רוצה לשמוע באחד הפרקים אולי את יהורם גאון חותם בשיר רלוונטי. אולי באיזו רומנסה ספרדית. אתם יודעים מה אולי עם המילים אברהם אבינו, פַּדְרֶה קֶרִידוֹ, פַּדְרֶה בּנְדִיצ'וֹ, לוּז דֶה ישראל.
  2. השפות העיקריות המדוברות בסדרה הן עברית, אנגלית, ערבית ולדינו המייצגות את חילופי השלטון בציר הזמן של העלילה. רוזה מדברת פה ושם גם טורקית. מפתיע שאין ייצוג הולם לשפה הצרפתית שהייתה נהוגה אצל חלק מהציבור בירושלים בעת התרחשות העלילה. אולם אין צורך בתאוריות לאמארקיזם. כך הוחלט, שיהיה.
  3. הדמות האומללה ביותר בסדרה היא ללא ספק זאת שמגלמת השחקנית הילה סעדה. גווארפנה אמיתית כמו בסיפורים של הסבתות. לא ילדות, לא נחת, לא בעל אוהב, לא בעל שעושה כאילו הוא אוהב. רק אמא למלכת היופי. חסרת האופי. בצער תסבלי את החיים. ליבי איתה.

צפו בווידאו לקראת פרק 12 מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה באינטרנט 

דוד פרנקו (ישראל אוגלבו) רק נכנס לתמונה וכבר כובש את הלב של לונה, אפרים סיטון הדוד המצורע מסתכן , והיחסים בין רוזה לבנות לונה ובקי ורחליקה הולכים ומסתבכים. עולם על כפתור! רק שלא ייפול.

איזו חגיגה לחובבי סדרות ישראליות והיצירה הישראלית בכלל. שתי בשורות חשובות למנויים של נטפליקס. הראשונה היא שעוד מעט נוכל לצפות בסרט הישראלי תמונת הניצחון לצפייה ישירה בנטפליקס. רוצים עוד?. פרקים מלאים מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה בנטפליקס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.