מלכת היופי של ירושלים פרק 45 לצפייה ישירה: את חכי לי ואחזור?

מלכת היופי של ירושלים פרק 45 לצפייה ישירה: את חכי לי ואחזור?

אנשים הולכים ובאים, אוניות שטות בין בים ואין מזרח תיכון חדש. לא היה ולא יהיה. הנשים משלמות את המחיר, הגברים הם המטבע. והארץ החרבה האחת לעולם נשארת. מלכת היופי של ירושלים פרק 45 לצפייה ישירה: את חכי לי ואחזור?

מלכת היופי של ירושלים פרק 45 לצפייה ישירה כולל עונה 2 לשנת 2022

מלכת היופי של ירושלים פרק 45 לצפייה ישירה כולל עונה 2 לשנת 2022

והיה הדליקטס לסיטונאות בזול

רוזה מרקדה היא אול סקול. אישה של פעם. לב קשה וחוכמת רחוב מכאן ועד סוף העולם. אבל בואו רגע נתעכב על הדמות שלה ונראה שהיא הרבה יותר מסתם אישה בעולם של גברים. ראשית, היא יודעת קרוא וכתוב. מה שמרבית הנשים בזמנה לא ידעו.

ואם כבר משהו מתוק אז אתם כבר בטח יודעים שלקראת סוף השנה אמורה לעלות עונה 2 מלכת היופי של ירושלים. ומי ישחק שם?. שירי מימון בתפקיד אורח וגם אקי אבני.

אפילו יותר מזה, היא יודעת לנהל את ספרי החשבונות של החנות. עוד מעלה שרבות מנשות העיר והתקופה לא יכולות לייחס לעצמן. במרחק של כ-80 שנה, נראה לנו היום שהדבר הכי משותף בעולם, לא רק בסדרות מומלצות לצפייה ישירה, זה שכולם יודעים קרוא וכתוב. אז זהו, שלא כך.

הפרק החדש בסדרה מלכת היופי של ירושלים, רק מעצים את דמות האם הכל יכולה. האם האפונומית של משפחת ארמוזה. זו שלעולם לא תתפסו אותה בחוסר קלאס או בלי ביטוי עסיסי בספניולית.

איך מסתיימת הסדרה מלכת היופי של ירושלים?

הגיבורים על פרשת דרכים. היציאה מהחומות לצד המדינה שבדרך לא רק משנה סדרי עולם היא גורמת לרבולוציה של ממש בחיי הגיבורים. הרומן של שרית לוי ישי נכתב על תקופה שלפני עשרות שנים. קראתי אותו שוב לפני חודש, במקביל לצפייה בסדרה פרקים מלאים מלכת היופי של ירושלים yes.

הוא רלוונטי כל כך להיום. בשינויים קלים על רקע תרבותי. לכן אין זה פלא שמדובר בסדרה ישראלית מומלצת לצפייה במסדרת שידורי yes vod. הרבה זמן לא התרגשתי כל כך מכל פרק חדש שיצא!

האם תהיה עונה 2 מלכת היופי של ירושלים?

על פניו הסדרה אמורה להסתיים עם סיום עלילת הספר. אבל בעולם קיימים מספר תקדימים למתיחת העלילה במקום שבו הספר שעליו הם מבוססים מסתיים.

משחקי הכס לצפייה ישירה היא דוגמא מעולה לכך. הסופר אומנם היה שתוף לכתיבת התסריט, אבל אנחנו קבלנו סדרה שהמשיכה את הספר.

הדוגמא השנייה היא סיפורה של שפחה עונה 4 לצפייה ישירה. מילא שאין שפחה פרקים מלאים בנטפליקס, אבל הספר מסתיים למעשה בסוף העונה הראשונה. ההצלחה של הסדרה הובילה לשלוש עונות נוספות, גם כאן בשיתוף הסופרת המקורית.

אז האם yes יפיקו את מלכת היופי של ירושלים עונה 2? אני הייתי רוצה לשמוע כן. מגיע לנו, מגיע להם ומגיעה תודה גדולה לסופרת שרית לוי ישי על כתיבת הספר.

צפו בווידיאו הנדיר לקראת שידור פרק 45 המלא  של מלכת היופי של ירושלים לצפייה ישירה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.