מנאייכ עונה 3 לצפייה ישירה פרקים מלאים

מנאייכ עונה 3 לצפייה ישירה פרקים מלאים

זו הולכת להיות עונה רלוונטית מאי פעם. מספיק לצפות בפרומו החדש לסדרת המשטרה המשודרת בערוץ כאן לצפייה ישירה בכדי להבין. מה בכתבה?. מנאייכ עונה 3 לצפייה ישירה פרקים מלאים מי יפליל את ראש הממשלה חוקי המשחק משתנים? עם שלום אסייג ועמוס תמם נלחמים ראש בראש מי ינצח הפעם? הצופים. 

מה עושים השוטרים?. מנאייכ עונה 3 לצפייה ישירה פרקים מלאים

את הכתבה הזו אי אפשר להתחיל מבלי להזכיר את גבורת השוטרים בשבת השחורה. זו שפתחה את מלחמת חרבות ברזל, ולמי שאולי שכח, הזכירה לנו איזה שוטרים מדהימים יש לנו. לזכרם של אלו שנלחמו ללא חת. הכי רחוקים מכל התככים שיש, לפי פרסומים שונים, בצמרת השוכנת במטה. לכם, נגיד תודה גדולה. אנחנו חייבים לכם. 

עוד באתר איך להסתיר מחובר בוואטסאפ טיפים חשובים

מסוף עונה 2 לתחילת העונה השלישית פרקים מלאים כאן box

ביום ראשון 24/012024 משודר בערוץ כאן הפרק הראשון של העונה השלישית. את בסיס העלילה אנו כבר מכירים. שני שוטרים ותיקים, עם סיפור של חברות גדולה מגיעים לקרב ראש בראש. השוטר הטוב, הוא שלום אסייג המגלם את דמותו של איזי בכר. מולו ניתב עמוס תמם שמגלם את דמותו של השוטר המושחת ברק הראל. בכל נקודת שיא נדמה שצד אחד גובר על השני. אבל מה קורה?. בחיים כמו בחיים, הכל שואף לממוצע. אף אחד לא מצליח להכריע את המערכה לטובת הצד שלו. 

המחלקה לחקירות שוטרים האם היא זו שמבטיחה את תקינות המשטרה?.

כדי שהמשטרה תוכל לקחת אחריות על מעשים ועוולות, היא צריכה לקבל כיוון נכון. השוטרים צריכים להיות מוכנים היטב ומצוידים, מנטלית וטכנולוגית על מנת לבצע את תפקידיהם בצורה מקצועית, וצריך להבטיח להם עבודה תקינה.

איזי בכר, אותו מגלם שלום אסייג עובד בתפקיד רגיש. במחלקה לחקירות שוטרים. מספיק לצייץ השם על מנת לגרום לזיעה קרה בגבם של שוטרים. מחקרים בעולם מצדדים בקיומה של מערכת תלונות נגישה בקלות לציבור ואשר יכולה לחקור ביעילות האשמות ולהמליץ על סנקציות משמעתיות או להפנות תיקים להעמדה לדין פלילי.

צפו בווידאו מנאייכ עונה 3 לצפייה ישירה פרקים מלאים כאן ערוץ 11 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.