מציאת חשבון פייסבוק של מוסדות ואנשים הרשימה המלאה

מציאת חשבון פייסבוק של מוסדות ואנשים הרשימה המלאה

העולם הדיגיטלי מעמיד לידי הגולשים כמות אין ספית של מידע אך מעט מאד ידע וכלים המניבים תוצאות מדויקות. לכן נוצר צורך נוסף במידע מדויק אודות כתובות אינטרנט או חיפוש בתוך אפליקציות. קבלו את המידע הכי מעודכן מציאת חשבון פייסבוק האנשים החברות והסלב הכי מפורסמים בישראל.

מציאת חשבון פייסבוק מנוע חיפוש

מציאת חשבון פייסבוק מנוע חיפוש

חיפוש חשבון פייסבוק

לכאורה זה קל ופשוט. מקישים שם בתיבת החיפוש של פייסבוק ומגלים בקלות את הפרופיל של מי שאנחנו רוצים. אבל במציאות, אנשים נרשמים לאפליקציה החברתית עם שמות באנגלית או משנים את שמם ולכן קשה למצוא את הפרופיל שלהם. שלא כמו בחיפוש של פייסבוק דף הבית, שבו כל משתמש ברשת החברתית מגיע לדף שלו, כאן כבר נדרש לעיתים יצירתיות בחיפוש השמות. לפעמים לא מוצאים את הפרופיל למרות שהוא קיים.

מודעות גוגל


מירי רגב הפייסבוק

שרת התחבורה ודוברת צה"ל לשעבר מנהל פרופיל מעודכן עם לא פחות מ 346,931 אנשים סימנו את זה בלייק. טרם האיפוס של הנתונים, הייתם יכולים לראות מי עשה לו like. אז אם אתם רוצים לעקוב או לראות מה מפרסמת רגב בפייסבוק זו הכתובת של הפרופיל.

סטטיק הערוץ הרשמי

עם כמות מרשימה של 85,686 אנשים עוקבים מנהל הזמר המצליח עמוד פייס מצליח ומבוקש. תוכלו למצוא שם ידיעות אודות הקריירה שלו, הופעות קרובות, חדשות למעריצים ובעיקר להינות פה ושם מקליפים חדשים שלו עם בן אל.

חדשות 12 פייסבוק

סיפורים המעניינים של היום, הנושאים המדוברים של השעה, והדיווחים החיים של הרגע. הסיפורים הפיקנטיים שלא תמיד מוצאים במהדורת חדשות ערוץ 12 לצפייה ישירה. הסיפורים שמאחורי הסיפורים וכמובן ידיעות חשובות מאתר N12

עוד באתר- חמישים גוונים של אופל

ביטוח לאומי פייסבוק

תתפלאו מי עוד פתח עמוד רשמי עם דיווחים וחדשות. כן כן לא אני אלא ביטוח לאומי. הגוף אולי המושמץ ביותר בציבוריות הישראלית. אז מה שאתם רוצים לדעת זה מתי משלמים קצבאות, מי זכאי למה ובעיקר איך להגיש תביעה או לממש זכויות בביטוח לאומי, זה המקום להתעדכן.

אמהות מבשלות ביחד בפייסבוק

המתכונים הכי שווים, עודות, מאפים, בישולים שלא תשכחו ועוד הרבה הפתעות קולנאריות מחכות לכם באחד העמודים הפופולריים ביותר ברשת החברתית. מבחינתי רק בשביל היה כדאי שיקימו את facebook. אז אל שתכחו זה הקישור למתכונים בפייסבוק.

ספר הפרופילים המעודכן מציאת חשבון פייסבוק של מוסדות ואנשים הרשימה המלאה ושל חשבונות הפייס של אנשים מפורסמים פוליטיקאים חברות מסחריות סלב ועוד facebook חיפוש מדויק.

גם לעירייה שלכם יש פייסבוק ותתפלאו כמה הפרופיל פעיל 

לא רק סלבריטאים וחברות מסחריות מפעילים פרופילים ברשתות החברתיות. גם הרשויות המקומיות, עם התעצמות המרוץ לבחירות 2023, מפעילות פרופיל בפייס וגם באינסטוש. 

לדף של עיריית ירושלים יש ‎166,000 ‏עוקבים‏. לעיריית תל אביב ‏‎224K‎‏ ‏עוקבים‏ בפייסבוק והרשימה הולכת ומתארכת. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *