משפחת שדה פרק 6 בסוף כולם אנשים צפו בווידאו החדש

משפחת שדה פרק 6 בסוף כולם אנשים צפו בווידאו החדש

בזמן שאנחנו חולמים שסלבריטאים חיים בלה לה לנד, באה הסדרה המעולה של HOT ומראה לנו תמונות מחיי אנשים רגילים. אולי בגלל היא הסדרה הישראלית הטובה ביותר על המסך של הוט. משפחת שדה פרק 6 בסוף כולם אנשים צפו בווידאו החדש באתר הסדרות של ישראל עכשיו לייב. פרק חדש, מרתק ומשעשע במיוחד חושף עוד טפח מחייב המשפחה VOD.

נכון להיום משפחת שדה פרק 6

נתחיל אולי דווקא משם הסדרה. נכון שהיא נושאת את שם משפחתו של אלירז שדה. בימים אלו עולה לשידור בערוץ 13 לצפייה ישירה האח הגדול 2022. האם יכול לצמוח ממנה עוד כוכב בקנה המידה של אלירז ? אני חושב שלא. לא רק בגלל ריבוי הערוצים והשתלטות הרשתות החברתיות על חיינו. ובכל זאת השם של הסדרה הוא סימלי. מדוע ? הנה ההסבר.

עוד באתר  גרופון מבצעים קופונים לפיצה משלוחים קוד שובר הנחה 

משפחת שדה פרק 6 לצפייה ישירה הוט וי או די

משפחת שדה פרק 6 לצפייה ישירה הוט וי או די

בבית משפחת שדה ברחובות מתגוררים גם אלין גולן וליאם גולן. הילדים של אילנית לוי מהנישואים לזמר האהוב בישראל – איל גולן. הם לוקחים חלק בסדרה וגולשים בטבעיות, כמו בחיים, למשפחה החדשה שהקימה אימא אילנית. איך בדיוק ? בלי לוותר על השייכות לאבא אייל. ומה המתכון ? אלירז שדה נחשף נחשף כבעל אישיות יוצאת דופן בסדרה.

הקטעים הגדולים של הסדרה על משפחת שדה מרחובות 

נכון שמאז תחילת העונה ועד כתיבת שורות אלו שודרו רק חמישה פרקים. אבל כל מיש שרואה את משפחת שדה לצפייה ישירה פרקים מלאים HOT כבר התאהב בה. ואיך אפשר שלא. אז הנה, למי ששכח או פיספס הקטעים הכי יפים של הסדרה. לפחות עד עכשיו.

מה הבעיה של גלית גוטמן עם אילנית? האם מדובר במאחרת קבועה ? לפחות כך היא אומרת. אבל אנחנו לא מתלוננים. וכל זה למה ? אולי כי היינו שמחים לעוד תכנית איכותית בסגנון גלית ואילנית.

ומי הכוכב של הפרק החדש ? ליאם גולן שהוא אושיית אינטסגרם בפני עצמו. צפו בווידאו על מה ליאם גולן ביקש סליחה מאילנית? לקראת שידור משפחת שדה פרק 6 המלא

 

סדרות חדשות בהוט 2022 טלפון שירות לקוחות מבצעים 

שבאבניקים 3 פרקים מלאים

שנות הירח הסדרה על אביב גפן

צבי שיסל מספר על אריק איינשטיין

איך משיגים את הוט ? טלפון שירות לקוחו 1-800-106-910

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *