סמסונג דור 5 מכשירים מחירים השוואות

סמסונג דור 5 מכשירים מחירים השוואות

דור חמש בישראל כבר כאן לא ממש נוכח בכל מקום ולא פעול עדיין ברשת תקשורת רציפה על כל המשתמע מכך. האם זה מונע אתנו להתעניין בכל מה שקשור לנושא? סמסונג דור 5 מכשירים מחירים השוואות, ממש לא!

סמסונג דור 5 מכשירים מחירים השוואות

סמסונג דור 5 מכשירים מחירים השוואות

איזה חברות משווקות מכשירי דור חמש בישראל וכמה זה עולה 

למעשה מרבית מותגי הסלולר באמצעות משווקים מורשים, חברות הסלולר ויבוא מקביל משווקות בישראל מכשירי סלולר תואמי דור 5 לרבות של של סמסונג מותג העל של הסלולר. עקב המצב הכלכלי אנו רואים גם כשירי יוקרה במחיר של עד 6,000 שח ויותר לעומת מכשירים דור חמש במחיר של 1500 שח. הכל לפי הכיס ותפיסת המותג באופן אישי על ידי כל צרכן.

מפרט טכני z fold2 5g מחירים ביקורת האם כשאי לקנות 

בכתבה זו נציג את Samsung Galaxy Z Fold2 5G שבעיני בלוגרים מובילים נחשב לטוב מסוגו. מדובר במכשיר מתקפל ובכמה מילים אפשר להגיד שסמסונג עדכנה את מכשיר הדגל המתקפל עם גלקסי Z flip 2 5G. מסכים טובים יותר, מפרט טוב יותר ומנגנון ציר אמין יותר הופכים את הדגם, תואם דור חמש, לטלפון המתקפל הטוב ביותר שיש.

כמה עולה טלפון סלולרי Samsung Galaxy Z Fold2 5G SM-F916B 256G

טווח המחירים בארץ נמצא ברף העליון של מכשירים לדור חמש מבוססי אנדרואיד ובטח שמול סדרת אייפון 12. חשוב לזכור שמדובר בטלפון מתקפל, ככל הנראה הטוב ביותר מסוגו נכון להיום. אם תרצו הוא משלים לכם את הרולקס על היד ובעולם הדימויים של הוא על תקן מזראטי.

המחיר בארץ נע סביב 7500 שקל. בהחלט לא מתאים למי שרוצה טלפון עד 2000 שקל, אבל מי שרוצה מותג State-of the art technology אז מדובר באופציה הכי בטוחה בישראל. באופן אישי, לא זה מזכיר במשהו את תקופת הפריחה של מוצרי פאלם פיילוט בשנות התשעים שבדיוק כעת אמורה להשיק סמארטפון חדש. אני זוכר איך התלהבתי להניח את המכשיר על השולחן בפגישות עסקיות. זה היה סמל סטטוס אמיתי. עכשיו Z Fold2 5G הוא סמל אמיתי.

צפו בסרטון הסבר מדוע Samsung Galaxy Z Fold 2 5G נחשב כיום לאחד המכשירים הטובים ביותר! 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *