עוד סיפור אחד לצפייה ישירה סרט ישראלי חדש

עוד סיפור אחד לצפייה ישירה סרט ישראלי חדש

סרטים ישראלים מומלצים לצפייה ישירה ומבצעים בבתי הקולנוע בכל חברות כרטיסי האשראי. ביקורת סרטים עוד סיפור אחד לצפייה ישירה סרט ישראלי חדש אתר הסרטים watch vod עם דינה סנדרסון, גורי אלפי, ליאור אשכנזי ועוד. רשימת השחקנים, תקציר העלילה. והסרט הישראלי בדרייב? לא הוא בסוף העמוד! 

עוד סיפור אחד לצפייה ישירה סרט ישראלי חדש

עוד סיפור אחד לצפייה ישירה סרט ישראלי חדש

בתמונה: צילום מסך מתוך יוטיוב

על מה הסרט הישראלי החדש עוד סיפור אחד?

ירדן גת אותה מגלמת דינה סנדרסון היא צעירה מבריקה, כתבת בעיתון גדול, שלא ממש מאמינה באהבה. כשהיא בכל זאת מחליטה לצאת לדייט, היא מוצאת את עצמה חושפת את כל הקלפים מול הבחור שיושב מולה אותו מגלם גורי אלפי.

היא מספרת לו על התקופה שבה שכבה עם הבוס הנשוי שלה אותו מגלם ליאור אשכנזי, והרסה לחבר הרווק והרומנטיקן שלה – השחקן מעיין בלום את החיים, כשהיא שולחת אותו לצאת כל יום עם אישה אחרת במשך חודש שלם.

עוד באתר- איפה אפשר למצוא קישור סודי לנטפליקס? 

מה הקשר של ג'ון לנון לסרט? 

הזוגית, ירדן גת, עושה את כל זה רק כדי להוציא מזה כתבה משפילה בעיתון. אבל תכניות לחוד ומציאות לחוד אפילו בסרטים ישראליים.

התכנית שלה משתבשת כאשר ש"שפן הניסוי" שלה מתאהב על אמת בבחורה הכי לא צפויה אותה מגלמת דניאל גל.

אז האם מישהו כאן ימצא בסוף אהבת אמת? כל התשובות בקומדיה הרומנטית החדשה בבימויו של גורי אלפי. ובשורת סיכום אחת כבר כתב על ג'ון לנון, לפני הרבה שנים:
life is what happens to you while you're busy making other plans

סקס והעיר הגדולה גרסת תל אביב דיגיטלית 

מי לא זוכר את הסדרה שלפני 20 עם קארי בראדשו העיתונאית שחיפשה אהבה בניו יורק ויצרה טייפ קאסט להמוני נשים ברחבי העולם וגברים מאותגרים ברחבי הגלקסיה. אז כן יש כמה קטעים שקצת מזכירים את הסדרה ההיא, אבל מצד שני כאשר על המסך עולה שורת השחקנים הראשונה של הקולנוע הישראלי זה עלול להיות יותר טוב  מהמקור. 

צפו בווידאו לקראת הסרט המלא עוד סיפור אחד 

סרטים ישראלים לצפייה ישירה, הנחות 1+1 לכרטיסי קולנוע בכל חברות האשראי. סיקור מבצעים שווים בכל האפליקציות המובילות. קידום אתרים, סדרות מומלצות לצפייה ישירה עם תרגום עברית מובנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *