פול ספיד פרק 9 לצפייה ישירה אהבה במהירות גבוה

פול ספיד פרק 9 לצפייה ישירה אהבה במהירות גבוה

אם לא צפיתם עד כה בסדרת הלהיט בערוץ טין ניק הגיע הזמן וכדאי שתעשו זאת במהירות הראויה. מה בכתבה?. פול ספיד פרק 9 לצפייה ישירה אהבה במהירות גבוה. קבלו את הסדרה הטובה ביותר על המסך בימים אלו. סקירת סדרות חדשות בערוצי הנוער. 

הם רוכבים ואוהבים פול ספיד פרק 9 לצפייה ישירה

כל פרק מלא לצפייה ישירה של הסדרה הזו הוא חוויה בפני עצמה. אט אט ובלי שנרגיש אנו כבר לקראת הפרק התשיעי. הסדרה, למי שצריך תזכורת, משודרת בימים ראשון עד חמישי, פרקים מלאים לצפייה ישירה, בערוץ נין ניק בכבלים HOT. 

מה קרה בתחרות הפנימית תקציר הפרקים הקודמים full speed 

התחרות הפנימית שמארגנת נועה בין הרוכבים חושפת את המצטיינים, אבל גם את מערכת היחסים הבעייתית בין מיקה וגיא. עמליה כועסת על אייל, ואדי כועס על נועה שטיפלה בתחרות בצורה שגויה. כל זה קרה אחרי מסכת אירועים שחשוב לתת עליה את הדעת. יש מצב שהיא תשפיע על מערכות היחסים לאורך הסדרה כולה!. אז אנו כאן לספר לכם את תקציר האירועים בסדרה.

עוד באתר נר שמיני חנוכה סגולות תאריך ברכות להורדה

מיה מגלה שמאור משקר לה. מייקי מנסה לשכנע את מאור להצטרף לנבחרת, אך השניים נקלעים לריב. מיקה מנסה לשקם את היחסים עם גיא והוגה קמפיין כדי שישתפו פעולה. לוקה מרגיש שהגיע הזמן להעלות הילוך ביחסיו עם מיה.  

רוכבי האופנוע הטובים בעולם MotoGP

בני אדם רוכבים על אופנועים כבר זמן רב, אך מעט רוכבים השאירו חותם בל יימחה על הספורט המוטורי. רוכבים אלו ממשיכים לצבור אהדה והמעריצים מתייחסים אליהם כגדולים בכל הזמנים, לא רק בשל כישרונותיהם ונחישותם, אלא גם בשל אופיים. כל אחד מהם נתפס כמאפיין ומאפשר לרוכבים אחרים להשוות את עצמם אליו. 

מרוצי אופנועים גרנד פרי, הידוע גם בשם אליפות העולם של MotoGP, הניב כמה אלופים בלתי נשכחים מאז תחילתו בשנת 1949. נהגי האופנועים דוהרים באופנועים מצוידים במנועי ארבע פעימות שלחלקם יש מאפיין משותף. אתם לא יכולים לרכוש אותם והם משמשים לצורכי מרוצים בלבד.

המרוץ מתקיים במסלול על פני 18 מעגלים ב-13 מדינות שונות, כולל ארצות הברית, איטליה ואוסטרליה. אם למנות רק כמה. זוהי מערכת מרוצים מפרכת וקשה הדורשת מיקוד ומסירות חד-משמעית מצד הרוכבים. עם זאת, במשך יותר מ-60 השנים שבהן MotoGP קיים, כמה רוכבים מובילים עלו לפסגת הספורט. הנה רשימה של 5 רוכבי ה-MotoGP הגדולים בכל הזמנים.

קני רוברטס
מארק מרקס
ג'ון סורטיס
מייק היילווד
מייקל דוהן

צפו בווידאו פול ספיד פרק 9 לצפייה ישירה פרקים מלאים בערוץ טין ניק HOT 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.