צארלי דאמליו הכוכבת של הרשת החברתית, תככב ב-Home School

צארלי דאמליו הכוכבת של המדיה החברתית, תככב ב-Home School מבית Proxima Med.

Home School, VXRY הראשון בזיכיון של שמונה סרטי מותחנים על טבעיים בכיכובה של צ'רלי ד'אמליו, שזכתה פעמיים בפרס Kids Choice יוצא לדרך. הוא יופק בידי ריאן קוואנו המועמד לפרסי אמי, גראמי, אוסקר וטוני – ובבימויו של פ. חאבייר גוטיירז.

סדרות הסרטים החדשה של צארלי דאמליו

אם אתם שואלים מי זו, אז בואו נעברו על הקריירה שלה ברשתות החברתיות.

עוד באתר – איך בודקים אם יש תוכנת ריגול בטלפון

צ'רלי ד'אמליו, הכוכבת הגדולה ביותר של המדיה החברתית, תככב ב-Home School

צ'רלי ד'אמליו, הכוכבת הגדולה ביותר של המדיה החברתית, תככב ב-Home School

צ'רלי זכתה לתהילה עולמית ב-TikTok לאחר פרסום סרטוני ריקוד בשנת 2019. מאז שהתפוצצה באפליקציה, צ'רלי שיתפה את הצלחתה גם עם מיזמים אחרים. היא הופיעה בפרסומת של סופרבול לשנת 2020 עבור סברה חומוס ורקדה בקליפ של ג'ניפר לופז. בספטמבר של השנה שעברה השיקה Hulu את הסדרה הדוקומנטרית D'Amelio Show, בכיכובם של צ'רלי ומשפחתה, שכבר נבחרת לעונה שנייה. צ'רלי יצרה קו בגדים משלה בשם Social Tourist ועבדה עם מותגי אופנה גדולים, כולל לואי ויטון ופראדה. צ'רלי גם הייתה לכוכבת הצעירה ביותר שהופיעה ברשימת ה-NEXT של מגזין טיים.

גם אתם יכולים להיות שותפים בהצלחה הבאה 

הסרט השני של Proxima יירשם בבורסת הבידור (ESX.io) כדי לאפשר למעריצים להשקיע בסרט.

כך פותח הפורמט של הסרט החדש 

"כשראיין ואני נפגשנו בזמן שפיתחנו את הגרסה המחודשת של The Crow עם לוק אוונס, ידענו שאנחנו רוצים לטפח שותפות שתהיה עוד יותר יצירתית. אני נרגש ש-Home School יציין את הפרויקט הרשמי הראשון שלנו ביחד", מסביר הבמאי פ. חאבייר גוטיירז. "עם הוויזואליות המשכנעת והאלמנט הפסיכולוגי החזק שלו, אני חושב של-Home School יש פוטנציאל להפוך לקלאסיקה מודרנית. אני לא יכול לחכות לעבוד לצד צ'רלי והצוות של Proxima".

מלכת הטיקטוק כובשת את הקולנוע 

Charli D'Amelio אושיית רשת ורקדנית אמריקאית, שהתפרסמה באפליקציה טיקטוק אליה העלתה אלפי סרטוני וידאו קצרים בהם היא רוקדת. לד'אמליו יש כ-137 מיליון עוקבים באפליקציה, נכון לפברואר 2022, וסרטוניה צברו כ-10.5 מיליארד לייקים. ד'אמליו כונתה "מלכת הטיקטוק" על ידי עיתון ״הניו יורק טיימס״.

כמה צפיות יש לה בטיקטוק ? 

עוקבים רשומים 137 מיליון נכון לינואר 2022
צפיות בסרטונים  10.6 מיליארד נכון לינואר 2022

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *