צבי שיסל על אריק איינשטיין צפו בווידאו HOT סרט חדש

צבי שיסל על אריק איינשטיין צפו בווידאו HOT סרט חדש

אולי זה רק מתבקש לסרט בסגנון מוסקט. אחרי לכתם של שלושת ענקי התרבות שהגדירו מחדש את הקולנוע הישראלי. בימים אלו עלה בערוץ HOT דוקו הסרט המדובר. צבי שיסל על אריק איינשטיין צפו בווידאו. 

איפה אפשר לראות את הסרט צבי שיסל על אריק איינשטיין 

לערוצי הדוקו בישראל יש תפקיד חשוב בתיעוד יוצרי התרבות. מעבר למסך הדוקומנטרי על החברות והימים ההם, מדובר בסרט שיש בו רק טוב. בימים שתל אביב הייתה קטנה. הרבה לפני הרשתות החברתיות והצפייה הישירה. אז באותם ימים התגבשה חבורת יוצרים. אורי זהר הדבק המלכד, שיסל המתפעל ואריק המזמר. מאז כל חבורת יוצרים בישראל רצתה להיות כמו חבורת לול. אבל לא הצליחה. לכן אם יש לכם מנוי על HOT VOD דוקו, אסור לכם להפסיד את הסרט הישראלי המעולה. 

צבי שיסל על אריק איינשטיין צפו בווידאו HOT סרט חדש

צבי שיסל על אריק איינשטיין צפו בווידאו HOT סרט חדש

"לא השתנית, 20 שנה אתה אותו שיסל"

אריק איינשטיין וצבי שיסל חוזרים למסך. נכון שניהם כבר לא אתנו וגם אורי זוהר נפרש מאתנו. אבל זומטי ולבטי יישארו כאן לנצח. כך לפחות אני רוצה לחשוב. מדובר למעשה באוסף של סרטונים שצולמו לאורך השנים. השניים נשארו בקשרי חברות גם לאחר פירוק החבורה. יחד הם יצרו סרטים ובעיקר נשארו צמד חמד כמו בימים ההם. באמצעות הסרטונים הנדירים של אריק אינשטיין שצילם צבי שיסל נוצר הסרט החדש. במשך שנים הם נשארו מעל הארון. שנות השמונים של תל אביב, שכבר אז כבר לא הייתה כזו שנבנתה מקף גל ועננה. כבר לא רואים אותך בדרך לגימנסיה. 

אריק הופיע לממן את הפעילות של לול

בחבורה כמו בחבורה דברים לא מתנהלים כמו שזה נראה מבחוץ. בסרט מתברר שאריק הופיע על מנת לממן את הפרויקטים של חברות לול. כמה הופעות בחודש ? כמה שיותר. ואולי זה הזיכרון הטוב שנשאר לנו מהשניים. לא רק השירים והיוצר שפך לקונצנזוס. אלא את הרוח המיוחדת שנושבת מהסרט על אריק ושיסל. גם היום, חמישים שנה אחרי כולם רוצים להיות אחד משלהם. אבל הבעיה שהיום לכולנו יש עיניים גדולות.

אל תלכו לחוף מציצים זמנו עבר 

ומה נשאר בתל אביב של היום מכל הפעם המפואר הזה? מהצריף של אביגדור נשאר חניון. מאולם אוסישקין נשארו זיכרונות ומחבורת לול נשארה חברות גדולה. 

צפו בווידאו צבי אומר שיסל ואיינשטיין

מי הפיק את הסרט ? 

בימוי: צבי ונועה שיסל. התמונה בעמוד זה מתוך ערוץ היוטיוב של הוט.
עורכת ותסריט: נועה שיסל
מפיקים: דוד שיסל, בני מנשה, ארז בן הרוש, אורן רוגובין
הפקה: no drama studio והאחים רוגובין

איך מתחברים להוט לצפייה ישירה צבי שיסל אריק אHינשטיין ? טלפון שירות לקוחו 1-800-106-910

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *