ריקוד האש פרק 5 צפו בווידאו yes בודדה בכיכר השוק

ריקוד האש פרק 5 צפו בווידאו yes בודדה בכיכר השוק

מחלוקת גדולה בתלמוד הבבלי. מה סדר הקדימויות של אדם צעיר. האם קודם ילך וילמד תורה או ראשית יישא אישה ויקים משפחה. מה קורה כאשר מדובר בראש הקהילה. ריקוד האש פרק 5 צפו בווידאו yes בודדה בכיכר השוק. 

ריקוד האש פרק 5 סדרות ישראליות יס

ריקוד האש פרק 5 סדרות ישראליות יס

איך הפכה טבריה לעיר חסידית ריקוד האש פרק 5 צפייה ישירה בווידאו החדש 

עד שלהי המאה ה-19 התגוררו יהודים בערי הקודש בארץ ישראל. טבריה הייתה אחת מהן. לצד צפת וירושלים, הרבה לפני הקמת העיר תל אביב. אבל בעשור האחרון הפכה טבריה למרכז מושבן של כמה קהילות חסידיות. לא סתם הסדרה ריקוד האש לצפייה ישירה פרקים מלאים מתרחשת בעיר שעל שפת הכינרת.

כתבה חשובה – איך יודעים מי צופה לי בפרופיל הוואטסאפ ועוקב אחרי!

בפרק החדש פייגי מגורשת מבית הרב- המלחמה של מתנגדי הרב עולה שלב, מה יקרה כשפייגי  תתקשה להקשיב להוראה שלא להגיב להם?

תקציר הפרקים הקודמים הסדרה עם יהודה לוי 

לאחר פרק הפתיחה וההמשך הגיע הפרק השלישי. אם אתם מחפשים תפנית בעלילה היא נמצאת שם. פייגי אותה מגלמת מיה עיברין מקבלת הצעת שידוך. בחיים של אישה חסידית זה אחד מרגעי השיא. אולי הרגע המעצב את המשך חייה. מי הציע שידוך לפייגי ? ממשפחה מיוחסת בקהילה. אבל היא מסרבת להצעה, ורק הרב נתן אותו מגלם יהודה לוי יודע שהוא הסיבה לסירוב.

לאירוע כזה יש השלכות בחברה החרדית חסידית. ואני בכוונה מחבר בין שני הזרמים האלו. במקביל, כבר בפרק 4 ריקוד האש העניינים ממשיכים להסתבך. הביקוש לאהבה לא מסתיים אף פעם. פייגי יוצאת לפגישת שידוכים מפתיעה עם פרנקל (לייב לב לוין). זו לא סתם פגישה. כי פרנקל הוא אחד ממנהיגי ההתנגדות לרב נתן, אהובה בלב ובסתר. כאן כבר פייגי צריכה להביט במראה ולחשוב מה היא באמת יודעת על העבר של הרב?. 

צפו בווידאו לקראת שידור פרק 5 ריקוד האש לצפייה ישירה

 

איך לצפות בסדרות ישראליות HOT yes סלקום TV נטפליקס ועוד 

בישראל פועלות מספר פלטפורמות לצפייה בתוכן מקורי, סדרות, סרטים ושידורי ספורט לצפייה ישירה. לצד ערוצי דוקו וסרטים מלאים עם תרגום עברית מובנה. כיום ניתן לצפות באמצעות רכישת מנוי והתקנת אפליקציה, גם ללא ממיר, על בסיס שידורים באמצעות רשת האינטרנט. ניתן להתקשר למוקד המכירות של הוט יס או כל חברה אחרת, לשאול על המבצעים ולרכוש מנוי.

  • סלקום TV טלפון 1-800-052-052
  • כבלים הוט טלפון 1-800-106-910
  • Future TV פרטנר עם מגוון ערוצים, אפשרות הקלטה, שירותי VOD ו-Catch Up טלפון 072-3910294
  • יס טלפון 1-800-208-000 yes מוקד שירות לקוחות 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *