3000 שנים של כמיהה צפו בווידאו סרט חדש בקולנוע

3000 שנים של כמיהה צפו בווידאו סרט חדש בקולנוע 

זה לא סרט אלאדין בגרסה שאנחנו מכירים. מה זה בדיוק? מומלץ בקולנוע 2022. קבלו את 3000 שנים של כמיהה צפו בווידאו סרט חדש בקולנוע אתר הסרטים של ישראל המלצות מה חדש בקולנוע עם תרגום עברית מובנה. הסרט שסוגר את הקיץ בענק VOD.

סרטים חדשים מומלצים 3000 שנים של כמיהה

כמעט בלי שנשים לב מדובר בסרטו הראשון של ג'ורג' מילר מאז הלהיט "מקס הזועם: כביש הזעם". אז מה מחכה לכם על המסך?. סרט חדש 2022 הוא למעשה פנטזיית הרפתקאות מרהיבה וסוחפת.

בתפקיד הראשי טילדה סווינטון ואידריס אלבה,  הם על תקן סיפור המנורה ואלאדין אבל בגרסה מודרנית. תשכחו מהאוצר של הכסף והזהב, כי עכשיו אתם האוצר האמתי. החיפוש אחר מהות החיים.

חדש באתר – סיפורה של שפחה עונה 5 צפו בווידאו החדש והמטלטל

הכל מתחיל כאשר דמות אישה מתבודדת, חסרת משפחה רוכשת מזכרת מזכרת תמימה למראה בשוק של איסטנבול. מי שאוהב את דמות ההלך מהספרות הישראלית יוכל להזדהות אתה.

יום אחד  חוקרת הספרות ד"ר אלת'יאה ביני מגיעה לכנס מספרי-סיפורים באיסטנבול ומגלה לתדהמה כי המזכרת –  בקבוק עתיק שקנתה מכיל הפתעה לא צפויה.

מהבקבוק יוצא שד נחמד. מה עושה דבר ראשון?. מציע לה שלוש משאלות. על מה שהיא רוצה היא תקבל ממנו. אבל זה לא מגיע ככה סתם ובחינם. באגדות של ימנו אין ארוחות או מתנות חינם.

תני לי חופש קבלי שלוש משאלות שאני אגשים לך 

כל מה שהיא רוצה, תמורת הדבר שהוא רוצה יותר מכל – חופש. נשמע לכם פשוט?.  זהירות ספוילר לקראת צפייה בסרט המלא 3000 שנים של כמיהה לצפייה ישירה בקולנוע.

זה מציב בפניה שתי בעיות. האחת – היא בכלל לא בטוחה שהוא אמתי.

השנייה – בתור אקדמאית שמבינה דבר או שניים במיתולוגיה היא יודעת שכל המשאלות, תמיד, מובילות לאסון. בניסיון לשכנע אותה יספר לה השד את מה שעבר באלפי השנים האחרונות – ההרפתקאות, המזימות, המלחמות, האהבות והגעגועים – עד למשאלה האחרונה, שתפתיע את שניהם.

רשימת שחקנים במאי והמלצות 

עוד פרטים על הסרט Three Thousand Years of Longing
מי הבמאי? ג'ורג' מילר
רשימת שחקנים אידריס אלבה טילדה סווינטון
בשורה הסופית ביקורת סרטי קולנוע חדשים – מומלץ לצפייה.
הנחות לסרטים 1+1 בכרטיס אשראי. בררו אם אתם זכאים לקוד קופון כרטיס שני מתנה.

צפו בווידיאו 3000 שנים של כמיהה סרט חדש בקולנוע תרגום עברית מובנה

האם אלאדין היה קיים באמת ?
בסיפורי אלף לילה ולילה כמו באגדות עם עתיקות, יש רובד מציאותי לצד תמיד הפנטזיה. אתם יכולים לבחור צד, להנות מהסרט החדש ולקוות שאולי יום אחד גם אתם תתקלו באיזה מגשים משאלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.